Záleží nám na Vašem soukromí

Udělením souhlasu umožníte našemu webu ukládat soubory cookies. Ty nám pomáhají sledovat anonymně výkon stránek a dále zlepšovat naše služby.

Garance

Při kremacích využíváme systém Garance, který pro vás zajišťuje 100% jistotu, že je vaše zvířátko při žehu v kremační peci samo a vy poté dostanete popel pouze svého miláčka. Při převzetí zvířátko obdrží unikátní kód, který jej pak provází celou dobu od uložení do chladicího boxu až po uložení popela do urničky. Stejný kód jako je v dokumentaci, je i na kremačním kamenu, který je u zvířátka po celou dobu, dokonce i v kremační peci. Kámen je vyroben tak, že vydrží vysokou teplotu. Poté je kámen s kódem u popela při chladnutí a je i s popelem vsypán do urny. Nikdy tak nemůže dojít k záměně - vždy podle kódu víme, který popel patří k jakému zvířátku.

Každá kremace je zaznamenána kamerou, která snímá pec a záznam prokazuje, že bylo zvířátko v peci samo a že se jedná o vaše zvířátko. Každé zvířátko je před kremací vyjmuto z plastového vaku. V něm kremace nikdy neprobíhá!

Záznam z kremace vám v případě zájmu zašleme kdykoliv zdarma na email.

Tento systém byl vyvinut partnerským Krematoriem zvířat Praha a v plném rozsahu jej používáme i u nás.      

Postup kremace s Garancí

Každou kremaci snímá kamera.

Každá kremace je zaznamenána kamerou a uložena v systému. Kamera snímá pec a záznam prokazuje, že je zvířátko v peci vždy samo. Záznam můžete obdržet zdarma na email.

Unikátí kód je i na kremačním kamenu.

Při příjmu dostane zvířátko unikátní kód, který jej provází celou dobu. Stejný kód jako na dokumentech je i na kremačním kameni. Ten odolá vysokým teplotám a putuje se zvířátkem.

Kód i kámen je se zvířátkem ve speciálním vaku.

Unikátní kód je i na speciálním vaku, ve kterém je uloženo zvířátko ve chladicím boxu. Ve vaku je také kremační kámen.

 
Kámen s unikátním kódem je se zvířátkem i v kremační peci.

Kremační kámen s kódem je se zvířátkem i při kremaci v peci.

Kremační kámen je i s popelem v nádobě při chladnutí.

Poté je kámen i s popelem při chladnutí ve speciální nádobě.

Kremační kámen s unikátním kódem je poté i v urně.

Nakonec je i s popelem vložen do urny a Vy máte 100% jistotu, že dostanete popel svého miláčka.