Záleží nám na Vašem soukromí

Udělením souhlasu umožníte našemu webu ukládat soubory cookies. Ty nám pomáhají sledovat anonymně výkon stránek a dále zlepšovat naše služby.

Služby

SE VŠÍM VÁM POMŮŽEME - VŠE ZAŘÍDÍME

V těžké chvíli, kdy vás opouští milované zvířátko, vám se vším pomůžeme - stačí nám zavolat. Domluvíme se na službách, které budete chtít, domluvíme si termíny a časy kremace, vyřídíme všechny formální náležitosti. Domluvíme se, kdy k nám zvířátko přivezete, nebo kdy si jej vyzvedneme u vás či u vašeho veterináře.

VŠE NA JEDNOM MÍSTĚ

U nás naleznete kancelář, chladicí box, obřadní síň, kremační pec a sklad uren na jednom místě - přímo v krematoriu.

PŘEVZETÍ ZVÍŘÁTKA V SOBOTU, NEDĚLI I O SVÁTCÍCH

Zvířátko nám můžete přivézt kdykoliv - i v sobotu, v neděli či o svátcích. Jen v tyto dny nám musíte dopředu zavolat - máme totiž pohotovostní režim, což znamená, že jsme na telefonu a fyzicky nejsme v krematoriu. Přijedeme však kdykoliv dle domluvy. Nebo si pro něj přijedeme přímo k vám domů.

PŘEVOZ ZVÍŘETE Z DOMOVA NEBO OD VETERINÁŘE

Pokud potřebujete převézt zvířátko z domova, nebo od veterináře k nám do krematoria - kontaktujte nás a my si pro vašeho mazlíčka přijedeme, kdykoliv.

ROZLOUČENÍ V OBŘADNÍ SÍNI

Přímo v krematoriu máme obřadní síň, kde se můžete se svým zvířátkem naposledy rozloučit. Můžeme vám připravit obřad na míru - vyberete si hudbu, květiny - vše záleží jen na vašich požadavcích.

POPEL DO 1 HODINY PO KREMACI

Popel zvířátka si můžete odnést do 1 hodiny od skončení kremace, nebo vám jej zavezeme - dle vašeho přání.

NON-STOP POHOTOVOST

Je možné, že budete potřebovat asistenci v noci, nebo o víkendu či svátku. My máme non-stop pohotovost a tak nám můžete volat kdykoliv, 24h denně, 7 dní v týdnu.

USPÁNÍ ZVÍŘÁTKA U VÁS DOMA

Nabízíme vám, že náš partnerský veterinář přijede přímo k vám domů a uspí vaše zvířátko v prostředí domova.

URNY A PAMÁTEČNÍ PŘEDMĚTY

V ceně kremace je i základní plastová urnička. V naší nabídce ale také naleznete kvalitní urny, šperky na popel, či pamětní sklo se zataveným popelem. Jsme výhradními prodejci kvalitních zvířecích uren, které se vyrábějí v Německu. Nabízíme zvířecí urny z kovu, keramiky, kamene, dřeva, skla, ekologické urny (rozloží se v půdě, aniž by zatížily životní prostředí). Podívejte se na naši nabídku.

ULOŽENÍ ZVÍŘÁTKA V CHLADICÍM BOXU

Naše krematorium je vybaveno moderním chladicím boxem, kde bude vaše zvířátko uloženo do termínu kremace.

INDIVIDUÁLNÍ KREMACE ZVÍŘÁTKA

Díky našemu unikátnímu systému Garance máte 100% jistotu, že dostanete popel pouze svého zvířátka. Vaše zvířátko je při kremaci v peci samo. Kremace probíhá v nejmodernější kremační peci - jedná se o zmenšeninu lidské kremační pece. Tato technologie zajišťuje, že dojde k dokonalému zpopelnění. Popel je poté zpracován ve speciálním zařízení (kremulátoru). Vzniklý jemný popel je poté nasypán do vámi vybrané urny. Kremace u nás NIKDY neprobíhá v plastovém vaku, ve kterém je zvířátko uloženo v chladícím boxu, ale v ekologické papírové rakvi.

MOŽNOST VÝBĚRU TERMÍNU KREMACE

Pokud budete chtít, můžete si vybrat den a hodinu kremace a my vše přizpůsobíme vám a vašim požadavkům. Termín také záleží na naší volné kapacitě. Vždy se vám budeme snažit vyjít maximálně vstříc.

PŘIJĎTE SE PODÍVAT

Naše krematorium je vám otevřené. Rádi vás provedeme a vše ukážeme, abyste viděli, jak pracujeme a kde se budeme o vaše zvířátko starat. Nebo se podívejte na video dole.

 

Produkty

  • IJD8004_2.JPG

Kontakt

Adresa: Holvekova 99/30, 718 00 Ostrava
800 310 310
Otevírací doba: po-pá 8-17h, příjem zvířátek NON-STOP